Vyber turnaj:
Vary 2024
Svitavy 2024
Praha 2023
Semily 2023
Vary 2023
Svitavy 2023
Praha 2022
Semily 2022
Vary 2022
Semily 2021
Svitavy 2020
Praha 2019
Semily 2019
Vary 2019
Svitavy 2019
Praha 2018
Semily 2018
Vary 2018
Svitavy 2018
Praha 2017
Semily 2017
Vary 2017
Svitavy 2017
Praha 2016
Semily 2016
Vary 2016
Svitavy 2016
Praha 2015
Semily 2015
Vary 2015
Svitavy 2015
Praha 2014
Semily 2014
Vary 2014
Svitavy 2014
Praha 2013
Semily 2013
Vary 2013
Praha 2012
Přerov 2012
Vary 2012
Svitavy 2012
Praha 2011
Přerov 2011
Vary 2011
Opava 2011
Praha 2010
Přerov 2010
Semily 2010
Vary 2010
Opava 2010
Svitavy 2010
Praha 2009
Přerov 2009
Semily 2009
Vary 2009
Opava 2009
Svitavy 2009
Praha 2008
Přerov 2008
Semily 2008
Vary 2008
Opava 2008
Svitavy 2008
Praha 2007
Přerov 2007
Semily 2007
Vary 2007
Opava 2007
Svitavy 2007
Praha 2006
Přerov 2006
Semily 2006
Vary 2006
Opava 2006
Svitavy 2006
Praha 2005
Semily 2005
Opava 2005
Svitavy 2005
Praha 2004
Semily 2004
Opava 2004
Svitavy 2004
Praha 2003
Semily 2003
Opava 2003
Svitavy 2003
Semily 2002
Opava 2002
Semily 2001
Opava 2001
|
<<< předchozí turnaj
|
následující turnaj >>>
Pražský pohár 2019
Družstva
Muži
Ženy
Muži & Ženy
Výsledky - muži & ženy - řazeno podle celkového součtu
Pořadí |
Jméno |
Družstvo |
1.kolo |
2.kolo |
Celkem |
1. | Amortová IvanaPražská Pětka169183352 | | | | | 2. | Simon JosefSimpsnovi122218340 | | | | | 3. | Leskota JiříS*M*A*S*H179159338 | | | | | 4. | Mužila Filip | Druidi | 174163337 | | | 5. | Leskotová Petra | S*M*A*S*H | 190138328 | | | 6. | Pipek Jaromír | Tygři | 186140326 | | | 7. | Simon Leoš | Simpsnovi | 160165325 | | | 8. | Síbr Martin - Jasoň | Kulatý vobdélníky | 142182324 | | | 9. | Adam Aleš | Prostě-JO | 170149319 | | | 10. | Simonová Lenka | Simpsnovi | 143169312 | | | 11. | Svoboda Petr | Pražská Pětka | 145166311 | | | 12. | Schwarzkopf Pavel | Tygři | 126181307 | | | 13. | Maštalíř Jan | Pražská Pětka | 144160304 | | | 14. | Boháč Martin | S*M*A*S*H | 144156300 | | | 15. | Hyťha Petr | Evasovi | 107192299 | | | 16. | Pupakis Nikos | Pražská Pětka | 181112293 | | | 17. | Vidra Alexander | Family | 146142288 | | | 17. | Kukal Petr | Mladí a neklidní | 155133288 | | | 19. | Hartlová Markéta | Kojoti | 134153287 | | | 20. | Simon Roman | Simpsnovi | 137148285 | | | 21. | Pyszková Jana | Druidi | 113169282 | | | 21. | Vlach Vladimír | Prostě-JO | 147135282 | | | 23. | Korčák Gabriel | Evasovi | 133148281 | | | 24. | Zahradníková Hana | Šabiňáci | 121156277 | | | 25. | Kosík Vladimír | Jágr tým | 130145275 | | | 26. | Kolář Jaroslav | Pozdní sběr | 131143274 | | | 27. | Strnad Václav | S*M*A*S*H | 142128270 | | | 28. | Maxa Ondřej | Šabiňáci | 116149265 | | | 29. | Špaček Drahomír | Family | 125137262 | | | 30. | Kněz Zdeněk | Šabiňáci | 116143259 | | | 31. | Kumičík Pavel | Rumíci | 148109257 | | | 32. | Pyszko Milan | Druidi | 122134256 | | | 32. | Dekař Radim | JABA DABA DU | 127129256 | | | 34. | Krotzký Pavel | Druidi | 138115253 | | | 35. | Kušnírová Eliška | Evasovi | 118134252 | | | 36. | Kroupa Martin Blackie | Kojoti | 140107247 | | | 36. | Pipková Romana | Tygři | 114133247 | | | 38. | Hartl David | Kojoti | 131115246 | | | 39. | Koblic Milan | Prostě-JO | 114127241 | | | 40. | Kolářová Soňa | Pozdní sběr | 15186237 | | | 41. | Cermanová Jana | Kulatý vobdélníky | 86149235 | | | 42. | Westfálová Šárka | Evasovi | 95139234 | | | 43. | Nováková Jitka | Kulatý vobdélníky | 118115233 | | | 43. | Baier Tomáš | Pozdní sběr | 117116233 | | | 45. | Deák Jaromír | Kulatý vobdélníky | 79153232 | | | 46. | Šiška Pavel | Smíšený Bidla | 89138227 | | | 47. | Steininger Josef | Rumíci | 14481225 | | | 47. | Slípková Hana | Jágr tým | 98127225 | | | 47. | Ježek Ladislav | Šabiňáci | 12699225 | | | 50. | Filip Martin | Hranatý oválky | 103118221 | | | 51. | Štáfek Pavel | Tvrdé já(t)dro | 97122219 | | | 52. | Vaňhara Jarolím | Mladí a neklidní | 111107218 | | | 53. | Pavlišová Olga | Republikový výběr | 114103217 | | | 53. | Špeldová Lucie | Mladí a neklidní | 11899217 | | | 55. | Hudáč Jan | JABA DABA DU | 13779216 | | | 56. | Doležalová Alena | Honorace z Prahy | 107105212 | | | 57. | Stiborský Radovan | Honorace z Prahy | 101110211 | | | 58. | Čeňková Iveta | Smíšený Bidla | 11694210 | | | 59. | Steiningerová Jana | Rumíci | 89116205 | | | 60. | Vidrová Jaroslava | Family | 98104202 | | | 61. | Vernerová Eliška | Smíšený Bidla | 10786193 | | | 62. | Burdil Jiří | Rumíci | 9795192 | | | 63. | Kuhnová Helena | JABA DABA DU | 10088188 | | | 63. | Špačková Martina | Prostě-JO | 8999188 | | | 63. | Lučaníková Lenka | Honorace z Prahy | 88100188 | | | 66. | Kubišová Eliška | Tvrdé já(t)dro | 10382185 | | | 67. | Frajtová Věra | Smíšený Bidla | 9489183 | | | 68. | Suchánek Aleš | Pozdní sběr | 79102181 | | | 69. | Filipová Marie | Hranatý oválky | 9585180 | | | 69. | Navrátilová Blanka | Jágr tým | 8199180 | | | 71. | Kuchynka Martin | JABA DABA DU | 11562177 | | | 72. | Špačková Jitka | Family | 8293175 | | | 73. | Laciková Kateřina | Jágr tým | 7896174 | | | 74. | Hánečková Mirka | Honorace z Prahy | 72100172 | | | 75. | Hartlová Lucie | Kojoti | 8287169 | | | 76. | Křížková Iva | Republikový výběr | 7781158 | | | 76. | Tomšová Iveta | Tvrdé já(t)dro | 7484158 | | | 78. | Porwiszová Marcela | Tvrdé já(t)dro | 6889157 | | | 79. | Krtičková Květoslava | Republikový výběr | 8274156 | | | 80. | Smejkal Tomáš | Hranatý oválky | 7182153 | | | 81. | Lehocká Šárka | Hranatý oválky | 7373146 | | | 82. | Schwarzkopfová Stanislava | Tygři | 4597142 | | | 83. | Ochodnická Dominika | Mladí a neklidní | 6164125 | | | 84. | Bartošová Libuše | Republikový výběr | 5363116 | | |
Data lze seřadit dle výsledků v 1. nebo 2. kole nebo podle celkového
součtu.
<<< předchozí turnaj
|
následující turnaj >>>
|